Rozważny czy romantyczny Rozpoznaj swoją osobowość po dodatkach

Rozważny czy romantyczny? Rozpoznaj swoją osobowość po dodatkach

Mężczyzna może być rozważny bądź też romantyczny. Owszem zdarzają się mieszanki takich osobowości, ale bądźmy szczerzy takich facetów jest naprawdę niewielu. A jak rozpoznać danego osobnika? Oczywiście po dodatkach? Zatem, jeżeli jesteście ciekawi, do której grupy należycie, a może ciekawe są Wasze partnerki to koniecznie przeczytajcie nasz krótki poradnik z przymrużeniem oka. Już teraz zdradzimy Wam, że jeżeli posiadacie kosmetyczkę to jesteście…Tego dowiecie się z dalszej części tekstu.

Kaszkiet, bosmanka czy czapka krasnal – prawdę Ci powiedzą

Na samym początku zastanówcie się jakie macie w swojej garderobie czapki, a może tylko jedną czapkę. Jeżeli są to np. kaszkiet, bosmanka to znaczy, że macie w sobie wiele z romantyka, wszak on nie zwraca uwagę na niską temperaturę. A zdecydowanie większe znaczenie ma sam look i doskonałe dopasowanie do danej stylizacji. Z kolei, jeżeli lubicie nosić klasyczne czapki, czy też czapki krasnale to znaczy, że stawicie komfort nad estetykę i zawsze w swoim życiu kierujecie się rozwagą, a to kobiety także lubią. Z kolei jeżeli zimą nie nosicie jakiejkolwiek czapki to Was nie będziemy oceniać, bo to zwyczajnie głupie, chodzić na mrozie bez nakrycia głowy.

Torba, aktówka, czy weekendówka – czyli co wybierze romantyk, a co praktyk?

Noszenie torby jest obecnie modne, ale i praktyczne. To zdecydowanie lepsze niż trzymanie swoich rzeczy w ręce, kieszeniach, bądź co gorsza w plastikowych reklamówkach. Jednak już po samej estetyce torby można jasno określić, że jesteś romantykiem lub rozważnym pragmatykiem. Ogólniej można stwierdzić, że niemal każda torba może być praktyczna, wszystko zależy od ilości przegródek, czy samej wielkości. Jednak nacisk na estetykę przy jednoczesnej znajomości współczesnych trendów świadczy, że można określić ciebie mianem romantyka. Zatem zapewne nosisz torbę weekendówkę. Z kolei panów preferujących klasyczne listonoszki, czy nawet aktówki, które są bardziej praktycznie, można określić mianem rozważnych.

Szal, chusta, czy może komin – co posiadasz?

Kolejne dodatki, po których można określić, jaką masz duszę to szal, chusta, czy też komin. Jeżeli zawsze ubierasz to co zakupi Ci żona, dziewczyna, czy mama to nie wnikamy czy masz naturę romantyka, czy jesteś rozważny, ale na pewno możemy stwierdzić, że jesteś „posłuszny”. Ale przejdźmy do rzeczy. Otóż wybór kominów można uznać za synonim rozwagi i oszczędności czasu. Nie trzeba go wiązać. Wystarczy tylko go założyć i gotowe. Z kolei panowie preferujący szale i chusty zdecydowanie są romantykami. Szczególnie, że ich ubranie wymaga chwili zastanowienia się. Tutaj również znaczenie ma sposób noszenia szala, wszak bywają stylizację formalne, które wymagają ubrania eleganckiej odzieży. Do płaszcza niezbyt pasuje komin, oczywiście wtedy słusznym wyborem jest szal. I teraz sposób jak go nosisz jest ważny. Jeżeli chowasz go pod płaszczem to jesteś rozważny, jeżeli zaś preferujesz wiązanie włoskie, albo paryskie to oczywiście istny z Ciebie romantyk.

Kosmetyczka męska – a ty masz już swoją?

Jak przechowujesz swoje kosmetyki? Ma to duże znaczenie, aby określić Twoją osobowość. Często o kobietach mówi się, że mają zbyt dużo kosmetyków, ale i panowie w tej kwestii nie zawsze są gorsi. Jednak większość pań na swojej toaletce, czy w kuferku, lub kosmetyczce ma totalny rozgardiasz, wszak taka ich natura. Z kolei panowie często przynajmniej w kosmetykach zachowują większy porządek. Ale to też nie reguła. Zatem, jeżeli pilnujesz porządku i masz swoją kosmetyczkę to zapewne jesteś rozważny i jednocześnie stawiasz na funkcjonalność. Odpowiednia kosmetyczka męska zdecydowanie pomaga zadbać o porządek. Z kolei jeżeli twoje kosmetyki walają się wszędzie, po całej półce, a dodatkowo kłócisz się kto ma ich za dużo to pewnie z Ciebie romantyk pełną gębą.
Zatem, czy sprawdziliście, do której grupy należycie? Jeżeli wyszło Wam, że jesteście rozważni to znaczy, że stawiacie na wygodę, praktyczne rozwiązania i lubicie porządek. Z kolei jeżeli okazało się, że jesteście romantykami to znaczy, że lubicie artystyczny nieład i jednocześnie przy wyborze ubrań kierujecie się przede wszystkim modą.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij