Wynajem samochodów dostawczych

Wynajem samochodów dostawczych

Wynajem aut dostawczych ma szereg zalet trzeba jednak wiedzieć, gdzie szukać dobrej i sprawdzonej firmy. Wybierz łódzką wypożyczalnię samochodów, która posiada doskonałą ofertę dla swoich klientów.

Kto może skorzystać z usługi wypożyczenia samochodu dostawczego?

Oferta skierowana jest zarówno klientów prywatnych jak i firm. Wynajem samochodu dostawczego obejmuje usługi krótkoterminowe oraz dłużą współpracę. Dla klientów biznesowych długotrwała współpraca jest o tyle atrakcyjniejsza, że mogą mieć pewność o usługach sprawdzonej firmy. Długoterminowe wypożyczenie trwa do 31 dni, a im dłuższa usługa tym niższe jej koszty.

Z wypożyczalni skorzystasz w przypadku, kiedy czeka Cię przeprowadzka lub przenoszenie biura, planujesz większy transport rzeczy z magazynu oddalonego od Twojej siedziby lub gdy firmowe auto dostawcze uległo awarii.

Wypożyczalnia proponuje swoje usługi również w sytuacji, kiedy Twoje auto uległo wypadkowi i w ramach ubezpieczenia należy Ci się zastępczy samochód. Nie musisz wybierać opcji ubezpieczyciela, sam podejmij decyzję jaka wypożyczalnia może zagwarantować dla Ciebie najlepszą ofertę. W takich wypadkach nawet formalności są uproszczone, ponieważ to wypożyczalnia zajmuje się odzyskaniem pieniędzy za usługę od ubezpieczyciela.

Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą inwestować w prywatnego dostawczaka lub z usług leasingowych żeby uzyskać do niego dostęp. Bardzo często korzystają z takiej opcji nowe przedsiębiorstwa, które nie chcą zadłużać się w kolejnym kupnie lub potrzebują czasu na podjęcie decyzji, czy faktycznie warto inwestować w daną branżę.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych dopasowana do potrzeb

Samochody udostępniane w usługach wypożyczalni przystosowane są do przewozu ładunków oraz przewozu osób. Różne modele pozwalają na sprostanie konkretnym potrzebom. Na stanie wypożyczalni możemy znaleźć puste furgony oraz pojazdy, które mają dodatkowe udogodnienia. W zależności od przewożonego gabarytu można skorzystać z lawety.

W przypadku przewożenia towaru, który wymaga szczególnego zabezpieczenia warto jest skorzystać ze skrzyń lub kontenerów, które pozwolą bezpieczniej załadować produkty do auta oraz posegregować je. Wypożyczalnia oferuje też izotermy oraz chłodnie, które są niezbędne do przewożenia np. spożywczych produktów.

Podczas przewożenia towaru nie tylko liczy się jego właściwe załadowanie, ale również jakość samego samochodu.

Wypożyczalnia aut dostawczych udostępnia jedynie samochody, które są w pełni sprawne. Przechodzą kontrole pod względem dobrego użytkowania oraz zapewniania bezpieczeństwa dla kierowcy i przewożonych rzeczy. Dodatkowo każdy pojazd ma aktualne ubezpieczenie.

Wynajem samochodów dostawczych Łódź

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź to profesjonalna forma, której możesz zaufać. Doświadczenie w branży poskutkowało zdobyciem licznych klientów, którzy chętnie powracają do współpracy. Minimalna ilość formalności również jest zaletą, szczególnie w przypadku, kiedy potrzebujesz skorzystać z usługi w jak najszybszym czasie.

Firma cechuje się dobrej jakości samochodami, które są pod stałą kontrolą mechaników.

Przy podjęciu współpracy możesz skorzystać z dogodnej opcji przywiezienia samochodu dostawczego pod same drzwi Twojej firmy lub domu. Nie będziesz musiał się fatygować samodzielnym odbiorem.

Wynajem samochodów dostawczych Łódź zorganizujesz w szybki sposób. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy z firmą. W razie potrzeby większej informacji na temat dostępnych usług możesz skorzystać z podglądu oferty, która opisuje wszystkie udostępniane samochody.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij