Najlepsze prezenty, gdy chcesz powiedzieć "przepraszam...za zarysowanie twojego samochodu

Najlepsze prezenty, gdy chcesz powiedzieć przepraszam…za zarysowanie twojego samochodu

Wiele kobiet nie jest najlepszymi kierowcami, choć one raczej pewnie stwierdziłyby, że mają ciągle pecha. Jeśli pożyczyłaś od Twojego partnera samochód i traf chciał, że akurat przydarzyło Ci się zarysować go na parkingu to nie wpadaj w panikę. Możesz w końcu użyć jeszcze swoich damskich sztuczek, aby załagodzić sytuację. Każdy lubi dostawać prezenty, a odpowiedni podarek może spowodować, że Twój mężczyzna wybaczy Ci nieuważność. Już teraz zdradzimy, że jeśli partner lubi dbać o siebie możesz podarować mu zestaw do golenia. Na prezent w ramach przeprosin jest jak znalazł.

Kosmetyki najlepszej jakości to zawsze dobry wybór

Zarysowanie samochodu to zawsze przykra sytuacja, zwłaszcza dla mężczyzny, który jest niesamowicie z niego dumny. Dlatego trudno mu przełknąć nawet niewielką rysę. Jeśli jednak dba o swój zarost z taką samą pieczołowitością, jak o swój samochód i już dawno myślał o spróbowaniu swoich sił w tradycyjnym goleniu brzytwą, to możesz na prezent wybrać właśnie jeden z tradycyjnych zestawów do golenia. W nim poza brzytwą na żyletki znajduje się olejek zmiękczający zarost, pędzel do golenia, krem do golenia, a także ręcznik, który rozgrzany używany jest w celu otwarcia porów skóry przed goleniem, schłodzony do zamknięcia ich po nim. Elegancki i profesjonalny zestaw do golenia może nieco załagodzić sprawę, a jeśli to nie wystarczy, masz jeszcze pewne asy w rękawie.

Voucher na usługę detailingu sprawi, że auto będzie wyglądać jak nowe

Ostatnio bardzo modny stał się detailing samochodowy. Polerowanie i woskowanie karoserii odbywa się w celu jej odnowienia i wydobycia koloru, a w ten sposób można również pozbyć się drobnych rys. Wręczenie vouchera na taką usługę u renomowanego lakiernika z pewnością może załatwić sprawę i twoja nieuwaga z powodu której zarysowałaś samochód zostanie wybaczona. Po takim dopieszczeniu samochód będzie wyglądał jakby wyjechał wprost z salonu. Zatem pół żartem pół serio będziesz mogła powiedzieć, że tak naprawdę to zrobiłaś swojemu partnerowi przysługę…

Bilet na mecz lub koncert, czyli coś związanego z zainteresowaniami

Jeśli nie masz możliwości wykupienia usługi detailingu, to zawsze możesz spróbować uderzyć w czułą strunę, czyli podarować coś, co twojego mężczyznę naprawdę ucieszy. Może być to miejsce w VIP-owskiej loży na meczu ulubionej drużyny. Może być to również bilet na koncert zespołu, na który chciał pójść, ale nie udało mu się go zakupić ze względu na duże zainteresowanie. Tutaj możliwości jest naprawdę wiele, wszak zainteresowania bywają naprawdę różne. A kto, jak nie Ty zna je najlepiej?

Voucher na wspólny weekendowy wyjazd

Jeśli naprawdę trudno jest Ci udobruchać partnera, to możesz spróbować w tradycyjny sposób i zaproponować mu wspólny weekendowy wyjazd, uprzednio wykupując voucher w dobrym hotelu, w miejscu, które oboje chcieliście zobaczyć. Może być to nawet wyjazd zagraniczny, jeśli masz trochę oszczędności, np. połączony z oglądaniem meczu piłki nożnej jego ulubionej drużyny, o którym zawsze marzył. Ty w tym czasie możesz zrelaksować się w hotelu albo ruszyć szlakiem ekskluzywnych butików, aby przynajmniej przymierzyć horrendalnie drogą rzecz. Zatem korzyści z takiego wyjazdu mogą być obustronne.

Coś związanego z adrenaliną

Ponieważ wiadomość o tym, że jego ukochany samochód został zarysowany już powoduje u Twojego partnera gwałtowny wzrost ciśnienia wydaje się, że nie warto dodatkowo go podnosić. Jednak kiedy emocje nieco opadną możesz w rekompensacie za stres i straty zaproponować mu voucher na jazdę na torze wyścigowym. Z takiej okazji chętnie skorzysta każdy facet, zwłaszcza, że będzie mógł przejechać się w towarzystwie kierowcy rajdowego. Innym pomysłem może być skok w tandemie ze spadochronem lub inna rozrywka pełna adrenaliny, o której zawsze marzył.
Zarysowanie samochodu nie musi oznaczać „cichych dni”, wszak do dyspozycji masz wiele tradycyjnych metod powiedzenia przepraszam i podarowania czegoś w rekompensacie. Na końcu pozostaje Ci zawsze Twój nieodparty urok osobisty…Choć w takiej sytuacji pewnie nie masz co liczyć na to, że partner pożyczy Ci jeszcze swój ukochany samochód.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij