Idealny prezent z okazji ukończenia studiów? Poznaj nasze top 5 propozycji

Ukończenie studiów to świetna okazja do świętowania. Ale warto też pomyśleć o tym, co podarować świeżo upieczonemu absolwentowi. Dziś przedstawimy Wam top 5 świetnych propozycji. Czas więc je poznać. Oczywiście musimy wspomnieć, że w naszym zestawieniu każdy znajdzie coś dla siebie, bo przedstawimy Wam pomysły na prezenty tanie, średnio tanie, ale i wymagające większych nakładów finansowych.

Top 1: coś słodkiego dla każdego, czyli telegram zawiadamiający

Czasami fajne pomysły nie wymagają dużych nakładów finansowych. Nie trzeba wcale dużo wydawać, by podarować komuś coś ciekawego i sprawić mu radość. Jeżeli absolwent lubi słodycze (a ktoś ich nie lubi?) to warto podarować mu czekoladowy telegram zawiadamiający. Może to być czekoladowy napis z gratulacjami z okazji ukończenia studiów. Warto tutaj wybrać różne smaki łakoci. Warto zauważyć, że taki telegram z czekolady jest czymś więcej niż tylko łakocią, bo rzeczywiście obdarowana osoba poczuje się doceniona i będzie jej miło, a wiadomo też, że nic tak nie poprawia humoru, jak czekolada. Musimy jeszcze wspomnieć, że takie słodkości obłędnie smakują do kawy czy herbaty. Zatem jeżeli chcecie sprawić innej osobie przyjemność i dodać jej życiu nieco cukru, to słodki telegram będzie idealny.

Top 2: prezent, który będzie przypominał

Prezent może mieć też dużą wartość symboliczną. Dzięki temu każda osoba obdarowana, gdy tylko na niego spojrzy od razu poczuje większa radość i przypomni sobie chwilę, gdy go otrzymała. Prezent z okazji ukończeniu studiów może być więc symboliczny, a przy tym zachwycać stylem i być świetną pamiątką. Ba! Może być też tani, a przy tym zachwycić osobę obdarowaną. Wcale nie trzeba daleko szukać, gdyż wystarczy tylko podarować tablicę reklamową ze spienionego PCV. Już tłumaczymy dokładnie o co chodzi. Gdy absolwent zdobywa tytuł naukowy, to niewątpliwie jest sukces i warto utrwalić go na spienionym PCV, wykonując tabliczkę. Na niej powinien znaleźć się właśnie tytuł naukowy, następnie imię i nazwisko oraz data wydarzenia. Warto też dodać gratulacje. Dzięki temu osoba obdarowana zyska świetną pamiątkę na lata, którą notabene może umieścić w swoim biurze. Czym jest spienione PCV? Jest to polichlorek winylu, który poddany jest technice swobodnego pienienia. Wykonuje się z niego płyty, które są trwałe i odporne na korodowanie, ale też zmienne warunki atmosferyczne. To trwałość przez wielkie „T”.

Top 3: voucher na spełnienie marzeń

Jeżeli absolwent jest miłośnikiem ekstremalnych sportów bądź tez uwielbia adrenalinę, to warto pomyśleć nad prezentem, dzięki któremu zyska dużo mocnych wrażeń. Można zakupić mu voucher na skok spadochronowy czy też na bungee. Możecie też wybrać się do parku rozrywki na ekstremalne karuzele, na które wsiądą tylko najodważniejsi. Świetna zabawa gwarantowana, podobnie jak bardzo dużo emocji. A po całym dniu wrażeń zawsze można pójść świętować do lokalu choćby na pizzę – o ile Wasze żołądki wrócą na swoje miejsce po kolejkach górskich.

Top 4: prezent składka, czyli wycieczka

Jeżeli chcecie podarować coś droższego i np. zorganizować wycieczkę dla absolwenta, w miejsce, które zawsze chciał zwiedzić to warto się złożyć. Każdy powinien podarować tyle, ile może. Za pieniądze możecie kupić bilety lotnicze i opłacić hotel, ale możecie też kupić dużą skarbonkę, do której każdy z Was wrzuci tyle, ile chce. Osoba obdarowana wyda pieniądze na to, co chce. Oczywiście pamiętajcie, aby skarbonka była świnką i koniecznie musi się znaleźć na niej napis z gratulacjami. Dzięki temu będzie to także świetna pamiątka na lata.

Top 5: śmieszny prezent, czyli impreza na całego

Tak naprawdę jest wiele możliwości, ale jednak warto, by obdarowana osoba zapamiętała prezent na całe życie. Zatem możecie też pomyśleć nad zorganizowaniem imprezy i zakupić przy tym śmieszne gadżety. Na początek warto zaplanować imprezę niespodziankę. Najlepiej zakupić balony i wykonać balonową ściankę. Do tego przygotujcie słodki stół oraz nieco więcej procentów. Nie możecie też zapomnieć o dobrej muzyce. Teraz można już zakupić śmieszne gadżety, choćby kubki, ale i portfel z żartobliwym gadżetem bądź też wizytownik, na którym znajdzie się śmieszny napis.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij