Halobialystok.pl
Zamknij.

PRACA

Szukamy osób do współpracy biznesowej

Data dodania: 2017-06-09 10:47:31

E-mail: m.luczak@s7health.pl

Opis stanowiska

Firma wdrażająca innowacyjne rozwiązania optymalizacji

kosztów przedsiębiorstw, poszukuje na terenie Białegostoku i okolic czynnych
lub posiadających doświadczenie w danych branżach:

- przedstawicieli telefonii komórkowej

- przedstawicieli medycznych

- osób promujących suplementację

- sprzedawców reklam

- agentów ubezpieczeniowych

- doradców finansowych

Oferujemy:

- bezkonkurencyjny produkt na rynku

- stałe, nieograniczone, pasywne dochody

- pracę w ambitnym zespole

- inspirujące szkolenia
- nielimitowany czas pracy

Wymagamy:

- umiejętności interpersonalnych

- łatwości nawiązywania kontaktów

- doświadczenia w pracy z klientami biznesowymi

* Twój e-mail:
* Opis
Dodaj pracę