Halobialystok.pl
Zamknij.

PRACA

Szwaczka

Data dodania: 2017-05-12 15:54:43

E-mail: rekrutacja@pracatobie.pl

Tel: 856623740

Opis stanowiska

Grupa Konsultacyjna (KRAZ-898) dla swojego Klienta - producenta odzieży, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

SZWACZKA

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na przemysłowych maszynach do szycia
- doświadczenie we wszywaniu zamków błyskawicznych
- stabilność i odpowiedzialność

Klient oferuje:
- pracę na stałe w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie 10-11 zł netto/ godzinę
- pracę 8 godzin dziennie (1 zmiana: 7.00-15.00), 5 dni w tygodniu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres (wpisując "SZWACZKA" w tytule lub treści wiadomości) :

rekrutacja@pracatobie.pl

lub kontakt telefoniczny:

856623740

Prosimy o wpisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

* Twój e-mail:
* Opis
Dodaj pracę